Сб. Лип 20th, 2024

“ГПУ фабрикує докази”, – адвокат обвинувачуваного в “справі Майдану” генерала Гриняка

Адвокат Гриняка заявляє, що в ГПУ вводять в оману суспільство, рапортуючи про досягнення в розслідувані “справи Майдану”.

Справа підозрюваного в організації штурму Майдану 18 лютого 2014 року генерал-майора Національної гвардії  Володимира Гриняка фальсифікується посадовими особами Генеральної прокуратури задля імітації досягнень у розслідуванні, а докази у справі зухвало фабрикуються. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив адвокат генерала Гриняка Станіслав Іваницький.

“Допоки реально винні особи переховуються за межами України або за дверима високих кабінетів, чи просто уникають покарання прикриваючись своїми корупційними зв’язками, деякі посадові особи Генеральної Прокуратури України вводять в оману суспільство і брехливо рапортують о своїх уявних досягненнях на шляху цього розслідування, що спрямовано на встановлення та притягання до відповідальності усіх, хто вчинив ці жахливі злочини”, – написав він.

За словами Іваницького, під час подій Революції Гідності Володимир Гриняк дійсно займав посаду в МВС України, але не брав і за посадовими обов’язками не міг брати участі у координації силової операції по розгону Майдану.

“За словами багатьох сотників Майдану, генерал В.Гриняк навпаки активно сприяв зменшенню кровопролиття і скороченню кількості жертв”, – зазначив Іваницький.

Генерал-майор Національної гвардії України Володимир Гриняк

Іваницький пообіцяв “розвіяти міф про начебто ефективність і об’єктивність розслідування справ вбивства “Небесної сотні”, інформуючи суспільство про реальні факти, пов’язані зі справою та порушеннями прав людини, якими, на думку адвоката, вона супроводжується.

Адвокат додав, що генерал-майор Гриняк – справжній патріот України, який самовіддано встав на захист держави з перших же днів АТО та, за свідченнями його бойових побратимів, ніколи не ховався за спинами своїх бійців, а поруч із ними пройшов “гарячі” точки і хоробро йшов у запеклі бої ризикуючи при цьому власним життям.

 Related Post