Сб. Лип 20th, 2024

Не чекаємо «подачок» від центральної влади… Ми очищуємо країну знизу – Віталій Скоцик

Ми нічого не змінимо, поки не очистимо нашої політичної системи від олігархічних ставлеників, яким життя простої людини абсолютно байдуже, які працюють лише в інтересах великих фінансово-промислових груп і заради власного збагачення. Про це заявив голова Аграрної партії України Віталій Скоцик.

За його словами, влада лише «піарилася на темі реформ, заявляючи про намір реформувати все і одразу», однак в реальності нічого зроблено не було.

“Якщо раніше працювала хоч якась система, то тепер стару зруйнували, а нової не збудували, все в стані невизначеності. А незавершені реформи – це ще гірше, ніж їх відсутність. Навіть незначного поступу вдавалось досягати винятково під зовнішнім тиском. Хіба це нормально для незалежної країни?!” – сказав Віталій Скоцик.

Він відзначив, що Аграрна партія України активно працює на місцях. Високу довіру до її програми засвідчили вибори в Об’єднаних територіальних громадах, де партія посіла третє місце.

“Ми активно, а головне – успішно беремо участь у виборах до ОТГ, адже на рівні громади люди отримають реальну можливість самостійно розв’язувати основні питання, які їх турбують, а не чекати «подачок» від центральної влади… Ми очищуємо країну знизу. Коли до влади прийдуть лідери, яким відомі проблеми громади зсередини, які знають, що потрібно, аби поліпшити якість життя кожного українця, вони зможуть провести справжні реформи. І люди нам довіряють та підтримують нас”, – сказав він.

Віталій Скоцик також підкреслив, що в органах місцевого самоврядування вже представлені майже 5 тисяч депутатів від Аграрної партії, які вже активно працюють над змінами на краще в нашій державі.

 Related Post