Нд. Чер 23rd, 2024

Україна готується деокупувати Крим у наступному році

КримКрим

Україна працює над комплексним планом зусиль, які допоможуть вигнати росіян у 2024 році з тимчасово окупованого півострову Крим.

Міністр оборони України Рустем Умєров зазначив, що одним з проявів успіху на цьому шляху є ураження Чорноморського флоту та протидія його кораблям. І це навіть попри відсутність аналогічного флоту у ВМС України. Окупанти у 2024 році мають назавжди полишити територію півострова.

Про це очільник Міноборони України заявив в ефірі телемарафону.

“Ми показали всьому світу, що ми можемо досягати успіху, попри те, що у нас немає такого потужного флоту. Ми вимусили Росію відійти від тимчасово окупованого Криму. Ці напрацювання, які ми готуємо на 2024 рік, дадуть нам дуже гарну спроможність для того, щоб вони відійшли назавжди з нашого Криму”, – розповів Умєров.

Деокупація

Термін “деокупація” вказує на процес звільнення або повернення контролю над територією, яка була окупована. Цей термін часто використовується в контексті військових конфліктів чи ситуацій, де одна країна або суб’єкт намагається відновити свій суверенітет на території, яка була анексована чи окупована іншою країною.

Процес деокупації може включати в себе різні аспекти. Наприклад, дипломатичні переговори, мирні угоди, міжнародний тиск, санкції, військові операції чи комбінацію цих заходів. Основною метою деокупації є відновлення територіальної цілісності та незалежності країни, яка була позбавлена цих аспектів через окупацію.Related Post