Допомога психолога потрібна людям набагато частіше, ніж вони звикли собі зізнаватися. Чомусь вважається, що душевна гігієна – це не так важливо, а з усіма проблемами потрібно справлятися самостійно, але це не так. Є безліч ситуацій, які краще не пускати на самоплив, а все-таки звернутися до кваліфікованого спеціаліста.

Сьогодні це можна зробити в форматі онлайн, безкоштовно, на таких майданчиках як https://upsihologa.com.ua/ask/. Втім, якщо потрібно дійсно анонімна і серйозна підтримка психолога, без платної консультації віч-на-віч навряд чи можна буде обійтися. В такому разі, варто скористатися базою фахівців, щоб знайти психолога в Киеві або інших містах України.

Отже, в яких випадках необхідна підтримка психолога?

Наприклад, це серйозні сімейні негаразди, такі як зрада. Часто буває так, що партнери навіть вирішують залишитися разом, але між ними все одно залишається образа. Також обов’язковим приводом для відвідування психолога є розлучення: навіть якщо партнери вже не люблять один одного, розставання переживати по-справжньому важко. Психолог допоможе подивитися на сімейну ситуацію зі сторони і зрозуміти, чи можна виправити зіпсовані відносини і як вцілому жити далі.

Звільнення з роботи. Особливо з такої, яка встигла стати частиною життя. Багато людей в такій ситуації прирівнюють закінчення кар’єри до закінчення життя, хоча насправді це просто новий етап. Але самостійно далеко не завжди виходить оцінити ситуацію саме так, допомога психолога тут буде дійсно неоціненною.

До речі, емоційне вигорання теж відноситься до числа ситуацій, коли слід попросити допомоги у фахівця, адже хронічна втома і відсутність інтересу до будь-яких сфер свого життя – це дійсно дуже і дуже погано. Як правило, це типова ситуація для гіпервідповідальних людей, оскільки відпочивати вони просто не вміють, не дивлячись на те, що це абсолютно необхідно. Психолог навчить саме цього.

Обов’язково слід записатися на прийом людям із заниженою самооцінкою, оскільки вона по-справжньому заважає їм жити. Вони не можуть побудувати здорові відносини з друзями і партнерами, не можуть знайти собі хорошу роботу і постійно відчувають себе на дні життя.

Стресова ситуація, з якої, здається немає виходу – це реальність життя набагато більшого числа людей, ніж можна було б уявити. Постійний стрес робить людину дратівливою, на цьому грунті виникають сварки з близькими і колегами, вони викликають додатковий стрес, через що людина зривається на тих хто поруч і знову виникає сварка. Це справжнісіньей порочне коло, розірвати яке допоможе якраз психолог.

А скільки людей страждає – і по-справжньому страждає – від самотності? Причому зовсім не обов’язково при цьому бути самотнім фактично, просто є речі, про які людина не може ні з ким поговорити – ні з рідними, ні з друзями. І ця неможливість виплеснути свої почуття, обговорити проблему буквально пожирає її зсередини. Після розмови з психологом важкий тягар падає з плеч, і людині вже не так самотньо.

Нарешті, залежності. Наприклад – анорексія у дівчат, які хочуть зробити кар’єру в модельному бізнесі. У цьому випадку сама людина навряд чи помічає те, що з нею відбувається, так що її рідним варто проявити уважність і чуйність і підштовхнути її до необхідності звернутися за допомогою. Сеанси психолога – це те, що може повернути людину до нормального життя.

І, звичайно, психологічна підтримка абсолютно необхідна за важких емоційних потрясінь, таких як смерть близької людини.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Nazvaly-najpopulyarnishyh-likariv-Kyyeva.-Spysok.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Nazvaly-najpopulyarnishyh-likariv-Kyyeva.-Spysok-150x150.jpgadminЗдоров'яСуспільствоДопомога психолога потрібна людям набагато частіше, ніж вони звикли собі зізнаватися. Чомусь вважається, що душевна гігієна - це не так важливо, а з усіма проблемами потрібно справлятися самостійно, але це не так. Є безліч ситуацій, які краще не пускати на самоплив, а все-таки звернутися до кваліфікованого спеціаліста. Сьогодні це можна...| Київської області та України | Kiev Time