Фотовиставка у пам’ять про Аміну Окуєву триватиме з 20 по 26 грудня.

В Українському домі у Києві відкрилась фовиставка у пам’ять про загиблого ветерана АТО Аміну Окуєву, передає видання “112 Україна”.

В рамках фотовиставки експонуватимуть 34 фотографії Аміни Окуєвої, лейтенанта Збройних сил України.

“Аміна світла, усміхнена, вона завжди такою була. Навколо неї весь час була така, навіть в самих складний обставин, атмосфера така приємного світла. І Аміна, і Адам потрапили в дуже непросту ситуацію, вони були на самому лезі, на самому вістрі. У них формально і фігурально стріляли. У них завжди був вибір відійти, сховатися, піти в сторону. Вони демонстративно прийняли бій. З такими людьми виграються війни”, – заявив присутній на відкритті виставки міністр вунтрішніх справ Арсен Аваков.

Нагадаємо, ввечері 30 жовтня під Києвом на залізничному переїзді розстріляли автомобіль з Адамом Осмаєвим та Аміною Окуєвою. Сама Аміна загинула на місці, а її чоловік дістав поранення в ногу.http://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/Bezymyannyj-15.jpghttp://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/Bezymyannyj-15-150x150.jpgYuliyaКиївКультураПодіїСуспільствоАміна Окуєва,фотовиставкаФотовиставка у пам'ять про Аміну Окуєву триватиме з 20 по 26 грудня. В Українському домі у Києві відкрилась фовиставка у пам'ять про загиблого ветерана АТО Аміну Окуєву, передає видання '112 Україна'. В рамках фотовиставки експонуватимуть 34 фотографії Аміни Окуєвої, лейтенанта Збройних сил України. 'Аміна світла, усміхнена, вона завжди такою була. Навколо неї...| Київської області та України | Kiev Time