Чт. Тра 23rd, 2024

Тесла як акції ІІ? Аналітик вважає, що круте піднесення не покривається бізнесом електромобілів

Чер23,2023 #Теsla #Ілон Маск

Для Ілона Маска питання досить зрозуміле: цінність Tesla, в першу чергу, залежить від того, як отримати контроль над автономним водінням, заявив генеральний директор у Парижі минулого тижня. Таким чином, він розглядає Tesla не як автомобільну компанію, а як компанію, що займається штучним інтелектом, і той факт, що такі технології нині мають великий попит на фондовій біржі, також нещодавно приніс користь її власній частці. Проте зараз аналітики заходять надто далеко.

За темою: купити Теслу в містах України легко тут!

Новий акаунт в Твіттері для ІІ в Tesla
Акції Tesla зараз сильно відновилися з проміжного мінімуму близько 150 доларів після виходу бізнес-даних за перший квартал наприкінці квітня. У середу ціна вперше різко впала, але у четвер знову зросла. Це, як і раніше, більш ніж на 100% вище з початку року і більш ніж на дві третини нижче за квітневий мінімум. В абсолютному вираженні додана вартість Tesla становить кілька сотень мільярдів доларів, більша, ніж вартість цілих автомобільних компаній, таких як найбільша за обсягом Toyota.
Останнім часом Tesla, схоже, отримала вигоду з того факту, що система нагнітачів має все більше шансів стати стандартом у Північній Америці. Згідно зі звітом Wall Street Journal (WSJ), спостерігачі вважають, що добрий настрій в основному пов’язаний із надіями на ІІ. “Ми думаємо, що ринок хоче вірити, що Tesla – це в першу чергу акції ІІ”, – цитує WSJ слова аналітика Morgan Stanley Адама Джонаса. Це відповідає словам генерального директора Маска, який неодноразово заявляв, що реальна можливість отримання прибутку для Tesla полягає у програмному забезпеченні FSD для автономного водіння та роботах на його основі.

За темою: купити Тесла Model 3 в Україні можна тут!

Можливо, щоб підкреслити це, у середу ввечері став активним новий обліковий запис Tesla у Твіттері, який існує з травня: у своєму першому треді @Tesla_AI пояснив, що компанія розробляє базові моделі для автономних роботів і потім повідомив про успіхи і плани в галузі керування автомобілями та іншою технікою. Генеральний директор Маск підтримав це, заявивши, що Tesla набагато більш просунута в програмному та апаратному забезпеченні штучного інтелекту, ніж думають навіть більшість експертів.
Серед них Ден Леві з Barclay, який у середу навіть знизив рейтинг Tesla із надлишкового до «тримати» (хоча й підвищив цільову ціну до 260 доларів).

За темою: де придбати Тесла Model Y у Києві?

Аналітик бачить падіння цін на електромобілі

Згідно з звітом Marketwatch, зростання Tesla з квітня було «надто різким» на тлі короткострокових проблем. Гарний настрій ІІ та стандартизація Supercharger – це добре, але мине деякий час, перш ніж з’являться конкретні переваги від обох. У разі автономного керування Tesla обрала підхід, який не відповідає консенсусу, відмовившись від лідара та докладних карт, продовжує Marketwatch Levy. Чи працюватиме це, ще невідомо. Він вважав середні очікування прибутку Tesla наступного року надто високими, оскільки слід очікувати подальшого зниження цін.Related Post