Сб. Тра 18th, 2024

Причини обрати півонії оптом

півонії

Активно для посадки або продажу беруть півонії в серпні, вересні та жовтні. Тож, якщо є бажання запустити власний бізнес або ж змінити ландшафтний дизайн у дворі, то варто подумати про те, щоб придбати півоній опт. Це вигідно, плюс вони невибагливі, як під час посадки, так і просто при зберіганні або догляді. Квіти дуже приємні на зовнішній вигляд і зараз запропоновані в різноманітних сортах. Вдасться знайти щось привабливе та доволі оригінальне.

Що враховувати під час вибору півоній для посадки?

Покупка великими партіями – це зручно та економно, оскільки клієнт отримує одразу ту кількість, яка йому необхідна за один раз. Це значить, що немає потреби декілька разів домовлятися про зустріч з кур’єром або ж самостійно йти до місця видачі, забирати півонії та потім тимчасово їх зберігати до реалізації ідеї.

Рекомендується під час вибору півоній враховувати:

  • якість кореневища;
  • сорт;
  • колір;
  • умови посадки і зростання;
  • довговічність;
  • рівень складності догляду.

Важливо, щоб посадковий матеріал був якісним. Саме тому ще до придбання необхідно звертати максимальну увагу безпосередньо на кореневище. Важливо, щоб саджанець не був занадто сухим або вологим. Якщо є цвіль або гниль, то такий варіант навіть не розглядається. Не повинно бути вузлів, потовщень, наростів, бо всі вони призведуть до негативного результату.

Що ще треба знати про півонії?

Наразі відомо про понад 30 видів півоній. Це більше ніж 5 тисяч сортів. Велика частина з них вважається трав’янистими. Решта рослин – це вже деревовидні. Мова йде про кущі, і вони можуть при правильному догляді виростати у висоту до двох метрів. Існують такі великі групи, як японські, європейські, гібридні.

Півонія вважається дивовижною рослиною. За красою вона може зрівнятися з трояндами, проте не має шипів. Кожен поціновувач знайде для себе ту саму півонію.

Де можна зробити замовлення?

Перевірений інтернет-магазин raiflora.com.ua – це гарантія якості та надійного обслуговування. Всі квітки, як на фото, відповідають стандартам і характеристикам. Але важливо звернути увагу, що продаж лише оптом https://raiflora.com.ua/product-category/pivonii/.

Переваги компанії:

  • великий асортимент;
  • регулярні оновлення;
  • лідер з півоній на ринку;
  • низькі ціни.

Доставка півоній можлива в будь-яке місто України. Менеджери намагаються реалізувати замовлення в найкоротші терміни. Детальну інфомацію можете знайти на нашому сайті.Related Post