Касаційний господарський суд Верховного суду відхилив касаційну скаргу компанії-забудовника у справі про повернення Києву Совських ставків. Про це повідомляє Радіо Свобода із посиланням на активістів.

Суд розглядав скаргу компанії «Господарник», яка оскаржувала рішення про повернення ділянки у комунальну власність. Позивачем у суді першої інстанції була Київська прокуратура в інтересах Київради.

За договором, укладеним між компанією «Господарник» та Київрадою (тоді очолюваною Черновецькиму 2008 році, забудовник отримав ділянку площею в майже 200 тисяч квадратних метрів у оренду на 15 років для будівництва торговельно-розважального центру.

У червні Північний апеляційний господарський суд України відмовився задовольнити скаргу компанії «Господарник» на рішення про розірвання договору оренди на цю ділянку.

Місцеві активісти звинувачують забудовника в намірах знищити природні водойми.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/04/Sovski-stavky-Kyyiv.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/04/Sovski-stavky-Kyyiv-150x150.jpgTimeKievЕкономікаКиївВерховний Суд,Нелегальні забудови КиєваКасаційний господарський суд Верховного суду відхилив касаційну скаргу компанії-забудовника у справі про повернення Києву Совських ставків. Про це повідомляє Радіо Свобода із посиланням на активістів. Суд розглядав скаргу компанії «Господарник», яка оскаржувала рішення про повернення ділянки у комунальну власність. Позивачем у суді першої інстанції була Київська прокуратура в інтересах Київради. За договором, укладеним...| Київської області та України | Kiev Time