Пт. Тра 24th, 2024

Стефура: “Нічого іншого Горбатюк і Ко не придумали, як зробити винуватцем у всіх злочинах бойового генерала Гриняка”

обвинувачення у злочинах проти учасників Революції Гідності

Шевченківський районний суд м.Києва розпочав розгляд резонансного криминального провадження за обвинуваченням генерала Володимира Гриняка.

Громадськість висловлюють думку, що справа сфабрикована,  адвокати генерала Гриняка та юристи розповіли про повну відсутність доказів його вини та безпідставні обвинувачення у злочинах проти учасників Революції Гідності.

Сотник Майдану Володимир Стефура:

Як таких земля носить, і чому мовчить суспільство ??? Чи ви просто “стадо” з думкою яких можна не рахуватися ???
Мав нагоду бути присутнім на суді в Шевченківському районі м. Києва по справі злочинів проти учасників подій революції 2013-14рр. Я собі задав запитання, яке прозвучало від одного із потерпілих на Майдані до суддів “Чому п’ять років не можуть розслідувати справу про злочин???” Вся справа в тому, що бездарні прокурори діють в рамках замовного політичного шоу своїх господарів, ставлеників Кремля ( опричників Януковича). Тих очільників МВС яких вони мали би взяти під варту і довести їхню винуватість у скоєнні злочинів, Горбатюк і Ко відпустив на певних договорняках, не за дякую !!!!! А через два роки, коли почався тиск на владу збоку громадскості вирішив, що треба “звітуватися” перед громадськістю за роботу і відпрацьовувати отримані гонорари своїх гаспідєрів !!! Нічого іншого вони, Горбатюк і Ко не придумали, як зробити винуватцем у всіх злочинах влади режиму Януковича, бойового генерала Гриняка В.П., який допомогав учасникам революції, а потім з перших днів анексії Криму був на фронті, і приймав участь у важких боях на Сході України !!!
Я був шокований, тим як група потерпілих ведеться на поводу в прокурорських……,і по фальсифікованих матеріалах та надуманих мотивах бажає засудили невинну особу !!! Самі не розуміючи того , вони сприяють прокурорам уникнути покарання справжніх злочинців !!! З за таких обставин суд мав би врахувати, те що бездарні прокурори назбирали понад 300 томів мокулатури, які не містять конкретики, щоб розтягнути процес на довгі, довгі і довгі роки затягування. Тому що ні Горбатюк ні його “підлеглі” ні замовники не зацікавлені у завершені судового розгляду справи з логічним кінцем, посадити на лаву підсудних справжніх злочинців, а не імітацію !!! Так от хочу відповісти на запитання тим хто його задавав суддям !!! Хто затягує розгляд справи про злочини проти Майдану, група бездарних прокурорів на чолі з Горбатюком, чи сторона захисту обвинувачуваного, яка дослідивши матеріали справи дійшла висновку, що справа є повністю фальсифікована ????? Ви скажете, що кожен виконує свою роботу ??? Тільки чомусь на суди в підтримку Гриняка В.П. приходять сотники і побратими Майдану, а також ті,що знають його з війни і бачать абсурдність несправедливого звинувпчення , а група потерпілих 10-ть чоловік одні і ті ж самі, та ще й з декількома з ким я спілкувався, прийшли в судове засідання на підпитку !!!
P.s. Проти Януковича- 19 томів обвинувачення, до Європейського суду подано 29 томів про агресію РФ проти України, а проти полковника МВС , на той час, Гриняка В.П. понад 300 !!!! А ВАМ НЕ СМІШНО ?????????

Адвокат Станислав Иваницкий :

Шевченківський районний суд м.Києва розпочав розгляд криминального провадження за обвинуваченням генерала Володимира Гриняка.
Нагадаю, що пан В.Гриняк безпідставно обвинувачується у злочинах проти учасників Революції Гідності, попри повну відсутність доказів його вини.
Фактично це перше судове засідання, яке відбулося в рамках розгляду даного криминального провадження.
Особисто на мене усе, що відбувалося сьогодні у суді, справило дуже сильне враження.
Перш за все, мене дуже обурило, що усі спроби сторони захисту вказати суду на порушення, що були допущені слідчими та прокурорами під час досудового розслідування цієї справи, супроводжувались різкими та дуже емоційними запереченнями з боку сторони потерпілих.
Зокрема, сторона захисту наполягала на виклику усіх потерпілих по справі, у той спосіб, який чітко визначений законом.
Однак представник деяких потерпілих (чоловік на фото з татуюванням на скроні у вигляді тризуба) почав обвинувачувати нас у спробі затягнути судовий процес.
Складно пояснити чим обумовлена така його процесуальна поведінка, оскільки його репліки були більше схожі на політичні гасла та популістичні заяви, аніж на вмотивовані доводи процесуальної особи, що приймає участь у судовому засіданні.
Розумію, що кримінальні справи щодо осіб, які обвинувачуються у злочинах проти учасників Революції Гідності, носять яскраве політичне забарвлення, однак це не привід перетворювати судовий процес у якусь дешеву виставу та балаган. Виглядає досить дивним, що одні потерпілі заперечують проти належного виклику та участі у процесі усіх інших потерпілих, яким навіть не було відомо про сьогоднішнє засідання.
Ми принципово наполягаємо на виклику усіх потерпілих, щоб усі вони змогли особисто усе почути, побачити та переконатися, що пан В.Гриняк непричетний до інкримінованих йому діяннь.
Я вважаю, що усі, хто постраждав під час Революції Гідності хочуть, щоб відповідальність понесли саме ті особи, які вчинили ці жахливі злочини проти них, а не та особа, яка банально “призначена” винною за умов повної відсутності доказів вини.
Нажаль, частина потерпілих, будучи задуреними стороною обвинувачення та підбуреними своїми адвокатами, думають інакше…
Як би там не було, я впевнений, ми зможемо довести, що пан В.Гриняк не вчиняв злочинів, у яких його помилково обвинувачують, навіть якщо для цього нам доведеться роками доводити свою правоту…

 Related Post