На кордоні з окупованим Кримом зник харків’янин Олександр Стешенко 1991 року народження. Про це повідомляє правозахисна організація “КримСОС”.

В організації заявили, що до них звернулася матір Олександра. Жінка поскаржилася, що її син був затриманий прикордонниками РФ на КПВВ “Чонгар”.

“Останній раз Олександр вийшов на зв’язок вранці 11 квітня: подзвонив матері і повідомив, що “прикордонники” РФ на Чонгарі засумнівалися в його схожості з фото в паспорті”, – йдеться у повідомленні “КримСОС”.

За даними, отриманими від матері, Олександр їхав до Криму до знайомої, яку знає вже тривалий час. Раніше знайома проживала у Харкові, мати зниклого не підозрює подругу сина.

Крім того є інформація, що водій таксі прочекав хлопця на кордоні близько 4 годин, після до водія вийшов співробітник силових структур РФ, забравши речі з машини та сказав водієві не чекати.

“Мати Олександра каже, що її син на Донбасі не воював, не активіст, не волонтер”, – повідомляє організація.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/xjyufh-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/xjyufh-707x400-150x150.jpgКиївTimeКриміналСуспільствозатримали,Крим,харків'янин,ЧонгарНа кордоні з окупованим Кримом зник харків'янин Олександр Стешенко 1991 року народження. Про це повідомляє правозахисна організація 'КримСОС'. В організації заявили, що до них звернулася матір Олександра. Жінка поскаржилася, що її син був затриманий прикордонниками РФ на КПВВ 'Чонгар'. 'Останній раз Олександр вийшов на зв'язок вранці 11 квітня: подзвонив матері і...| Київської області та України | Kiev Time