Пісня “Плакала” українського гурту KAZKA знову посіла перше місце відомого чарту Український трек очолив список 10 найбільш популярних пісень найбільшого музичного ресурсу “Яндекс. Музика”

Хіт гурту KAZKA став популярнішим за іноземні треки.

Згідно з рейтингом, опублікованим на ресурсі станом на 12 грудня, хіт гурту KAZKA лідирує в топ-10 найбільш популярних треків з відміткою в 28,4 тис. прослуховувань за добу. Друга сходинка дісталася до вищезгаданого “In My Mind”, третя – треку “Мокрые кроссы” Тими Білоруських, однак і тут видно явний відрив у 10 з гаком тисяч.

У десятку хітів увійшли й інші українці, на відміну від гурту KAZKA, який на даному етапі відмовився від співробітництва з РФ, більш часті гості країни-східного сусіда. Хіт Світлани Лободи “SUPERStart” посів восьме місце (13,5 тис. прослуховувань), пісня Макса Барських “Берега” вийшла на дев’яте з 13,3 тис. прослуховувань.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/12/YAndeks-1024x694.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/12/YAndeks-150x150.pngadminКультураСуспільствоПісня 'Плакала' українського гурту KAZKA знову посіла перше місце відомого чарту Український трек очолив список 10 найбільш популярних пісень найбільшого музичного ресурсу 'Яндекс. Музика' Хіт гурту KAZKA став популярнішим за іноземні треки. Згідно з рейтингом, опублікованим на ресурсі станом на 12 грудня, хіт гурту KAZKA лідирує в топ-10 найбільш популярних треків...| Київської області та України | Kiev Time