Андрій Єрмак дав вичерпні відповіді на всі гострі запитання, які намагаються зробити болючими для українського суспільства різноманітні автори фейкових новин.

Глава Офісу Президента розповів про те, що зустрічі в «нормандському форматі», зокрема в Берліні, проходять дуже важко, проте просування все ж є. За словами Єрмака, до українських полонених вже до кінця місяця допустять Червоний хрест, на виконанні цієї умови вже не перший день наполягає українська сторона, а це відкриє шлях до обміну полоненими, переговори не припиняються. «Є велика українська перемога – ми маємо сьомий тиждень режиму тиші. Для скептиків скажу – так, на шостому тижні ми втратили нашого воїна, ми спостерігаємо багато провокацій з того боку, так, неідеальний механізм, який ухвалили, щодо утримання режиму тиші», – зазначив Єрмак в ефірі програми «Свобода слова».

Коментуючи заяви А. Богдана, Єрмак наголосив, що це не щось інше, як конспірологічні теорії і підтвердив, що жодних таємних угод с Росією нема і бути не може: «Можу вам сказати з повною відповідальністю, що ніяких таємних угод з Російською Федерацією немає і не може бути по суті. Їх просто не може існувати в теорії».

Глава Офісу Президента в черговий раз підтвердив, що не згоден з пропозицією заступника голови української делегації у тристоронній контактній групі Вітольда Фокіна оголосити амністію для бойовиків на Донбасі. Також Єрмак підкреслив, що учасники ТКГ працюють на громадських засадах і не ухвалюють рішень, обов’язкових до виконання.

Наприкінці, коментуючи розповсюдження неправдивої інформації навколо затримання в Білорусі бійців ПВК «Вагнера», Єрмак заявив, що це є «детективною історією» вигаданою від початку до кінця. На думку глави ОПУ, це той випадок, коли політики і журналісти, бажаючи отримати, хто «лайки в Фейсбуці» а хто – якісь політичні дивіденди, використовують пропаганду проти України, і свідомо чи несвідомо приймають в ній участь.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Prezydent-pidpysav-zakon-shhodo-udoskonalennya-prohodzhennya-vijskovoyi-sluzhby.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Prezydent-pidpysav-zakon-shhodo-udoskonalennya-prohodzhennya-vijskovoyi-sluzhby-150x150.jpgTimeKievКиївПолітикаСуспільствоАндрій Богдан,Андрій Єрмак,РФ,фейкАндрій Єрмак дав вичерпні відповіді на всі гострі запитання, які намагаються зробити болючими для українського суспільства різноманітні автори фейкових новин. Глава Офісу Президента розповів про те, що зустрічі в «нормандському форматі», зокрема в Берліні, проходять дуже важко, проте просування все ж є. За словами Єрмака, до українських полонених вже...| Київської області та України | Kiev Time