Зірка оселилася у фешенебельному готелі в центрі міста, де їй пообіцяли довічне безкоштовне проживання.

 

Періс Хілтон разом зі своїм нареченим Кріс Зілка ввечері в п’ятницю, 30 березня, прилетіла до Львова. Тут вона стане гостею на відкриття елітного готелю в центрі міста – він знову починає працювати після ремонту. Але це – не основна мета її поїздки.

Як повідомляв власник готелю Григорій Козловський, Періс прилетіла, щоб побувати у місцях, пов’язаних з дитинством дідуся її майбутнього чоловіка – у нього українські корені.

Обранець зробив їй пропозицію на початку цього року на гірськолижному курорті. Дідусь Кріса – родом з Києва, так що відвідування України було в планах пари. А ось Daily Mail повідомляє, що світська левиця прилетіла до україни на благодійний концерт для матерів-одиначок.

В готель зірка заселилася близько десятої вечора, приїхавши на розкішному “Лексусі”. Вилетіла з Лос-Анджелеса вона в легкій сукні, але в Україні довелося одягнутися тепліше – ввечері на вулиці не жарко.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/peris-hilton.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/peris-hilton-150x150.jpgadminПодіїЗірка оселилася у фешенебельному готелі в центрі міста, де їй пообіцяли довічне безкоштовне проживання.   Періс Хілтон разом зі своїм нареченим Кріс Зілка ввечері в п'ятницю, 30 березня, прилетіла до Львова. Тут вона стане гостею на відкриття елітного готелю в центрі міста – він знову починає працювати після ремонту. Але це...| Київської області та України | Kiev Time