Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло припис про порушення антикорупційного законодавства меру міста Києва Віталію Кличку.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК у Facebook.

«НАЗК внесло припис про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання і врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону київському міському голові Віталію Кличку», – йдеться в повідомленні.

Йдеться про порушення вимог частини першої статті 36 закону України «Про запобігання корупції» головою управління з питань запобігання та виявлення корупції апарату виконавчого органу Київської міськради Сергієм Красюком, який не передав належні йому корпоративні права в управління іншій особі протягом 30 днів після призначення на посаду.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/114439-1024x599.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/114439-150x150.jpgadminВладаВіталій Кличко,НАЗКНаціональне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло припис про порушення антикорупційного законодавства меру міста Києва Віталію Кличку. Про це повідомляє прес-служба НАЗК у Facebook. «НАЗК внесло припис про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання і врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону київському міському голові Віталію Кличку», – йдеться в...| Київської області та України | Kiev Time