Сб. Кві 27th, 2024

Топ-7 продуктів для здоров’я підшлункової залози

Підшлункова залоза відіграє надзвичайно важливу роль у травленні і фізичному стані організму.

Щоб підшлункова працювала відмінно, потрібно регулярно споживати певні продукти.

Про це повідомляє newsyou.info.

Про них поговоримо детальніше.
Треба зазначити, що підшлункова залоза виробляє ферменти, які нейтралізують дію кислоти шлунка для запобігання пошкодження кишечника. Також цей орган допомагає у розщепленні їжі та її всмоктуванні в організм. Підшлункова залоза відповідає і за виробництво інсуліну, який, в свою чергу, відповідає за регулювання рівня цукру в крові.
Щоб підшлункова залоза була здоровою та якісно виконувала свої функції, треба пітримувати її певними продуктами, про які зараз буде йти мова.
  1. Часник. Він запобігає виникненню ракових пухлин підшлункової, оскільки містить сірку, флавоноїди, аргінін, селен і олігосахариди, а всі ці речовини успішно борються з канцерогенами. Також часник покращує функції травлення підшлункової залози, забезпечуючи вивільнення контрольованого інсуліну. Часник дозволяє збільшити вироблення інсуліну і знизити рівень цукру в крові. Необов’язково вживати часник у чистому вигляді – його можна додавати навіть у мед у невеликій кількості.
  2. Брокколі. Цей овоч просто незамінний для відмінной роботи підшлункової. Брокколі значно знижує ризик пухлини підшлункової та вимиває канцерогени з організму.
  3. Червоний виноград. Він містить ресвератрол, який є потужним антиоксидантом. Цей елемент здатний контролювати запалення, пов’язане з панкреатитом, а також боротися з раковими клітинами підшлункової залози. Найкраще – споживати виноград у сирому вигляді, однак якісне червоне вино (у розумних порціях) – теж непоганий варіант.
  4. Шпинат. Він містить вітамін B і залізо, які зменшують запалення підшлункової залози.
  5. Солодка картопля. Цей овоч містить численні мікроелементи, які захищають від ракових клітин, таким чином зменшуючи ризик розвитку пухлини підшлункової залози. Також, солодка картопля покращує функцію підшлункової залози, випускаючи цукор в організм більш поступово.
  6. Ягоди. Особливо, вишня, чорниця, ожина і малина. Це чудове джерело антиоксидантів, які захищають підшлункову залозу від пошкодження клітин і окислювального стресу. Якщо споживати кожного дня червону малину, ризик виникнення раку підшлункової значно знижується.
  7. Гриби. Наприклад, червоні гриби Рейші (або трутовики) містять клітковину, вітамін D2, селен і калій, які, в свою чергу, допомагають у полегшенні запалення підшлункової залози у пацієнтів з панкреатитом.

Вживаючи ці продукти, можна значно покращити стан підшлункової залози.



Related Post