Чт. Чер 20th, 2024

Які продукти здатні підвищити тромбоцити у крові

Тромбоцити допомагають створювати тромби, тим самим загоювати рани і запобігати кровотеч. Вони виробляються у кістковому мозку та є дуже важливою складовою крові.

Нестача тромбоцитів може призводити до кровотеч та серйозних наслідків.

Про це повідомляє novamed.com.ua.

Коли є порушення?

Присутність тромбоцитів у крові людини має життєво важливе значення для організму. Їхнє значне зменшення – це погано, і навіть може погрожувати життю людини. Ми розповімо вам про продукти, які здатні підтримувати тромбоцити на потрібному рівні.

Топ-продуктів для збільшення тромбоцитів

  1. Гарбуз. У гарбузі та його насінні є необхідні для формування тромбоцитів амінокислоти і вітаміни.
  2. Аґрус. У цій ягоді міститься вітамін А, який позитивно впливає на формування тромбоцитів, а вітамін С зміцнює імунітет.
  3. Цитрусові. Багаті на вітамін С цитрусові здатні стимулювати вироблення тромбоцитів та антитіл.
  4. Буряк. Цей овоч дійсно багатий антиоксидантами, які тримають тромбоцити на потрібному рівні. Також буряк містить мінерали, які запобігають погіршенню стану кровоносних судин і проблеми з кровообігом.
  5. Шпинат. Ця зелень насправді корисна! Шпинат має велику кількість вітаміну К і протеїнів. Ці речовини, у свою чергу, відіграють важливу роль при формуванні тромбоцитів. Вони беруть участь у метаболізмі факторів згортання крові, що може бути корисно для зниження ризику великої втрати крові.

Також позитивно впливає на достатній рівень тромбоцитів у крові арахіс, але тільки сирий.Related Post