СБУ затримала посадовця Київської митниці на черговій спробі отримати неправомірну вигоду.

Співробітники Служби безпеки України спільно з Прокуратура Автономної Республіки Крим викрили на хабарі посадовця одного з митних постів Київської митниці Державної фіскальної служби. Про це повідомляє прес-служба відомства.

“Правоохоронці встановили, що державний службовець систематично вимагав у комерсантів та фізичних осіб “відкат” у розмірі п’ятдесят відсотків від суми обов’язкових платежів за розмитнення міжнародних експрес-відправлень, вартість яких перевищувала встановлений законом розмір 150 євро. Протиправний механізм полягав у заниженні реальної вартості товару, внаслідок чого зменшувались надходження до державного бюджету у вигляді митних платежів”, – йдеться у повідомленні.

Черговий факт вимагання зловмисником неправомірної вигоди у розмірі чотириста долларів від приватного підприємця за митне оформлення міжнародного поштового експрес-відправлення партії  було задокументоване правоохоронцями, після чого митника було затримано.

Йому оголошено про підозру в скоєнні злочину та затримано згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міського голову Бучі судитимуть за зловживання службовим становищем та земельні махінації.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/Bezymyannyj-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/Bezymyannyj-1-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналГУ ДФС,затримано хабарника,Київська міська митниця,СБУСБУ затримала посадовця Київської митниці на черговій спробі отримати неправомірну вигоду. Співробітники Служби безпеки України спільно з Прокуратура Автономної Республіки Крим викрили на хабарі посадовця одного з митних постів Київської митниці Державної фіскальної служби. Про це повідомляє прес-служба відомства. 'Правоохоронці встановили, що державний службовець систематично вимагав у комерсантів та фізичних осіб...| Київської області та України | Kiev Time