Невдовзі власні кібервійська можуть з’явитися і в складі Збройних Сил України.

В Україні відкрили координаційний центр реагування на кіберзагрози (Cyber Threat Response Centre), який працюватиме при Державній службі спеціального зв’язку і захисту інформації. Про це сьогодні, 2 лютого, заявив секретар РНБО Олександр Турчинов. За його словами, технологічні можливості новоствореного Кіберценру дозволять виявляти початок кібератак.

“Центр, який ми сьогодні відкрили, виявляє на ранніх стадіях проблему. Раніше як ми діяли: пішла кібератака, розпочалась агресія і вже, коли відбулось зараження багатьох інформаційних ресурсів, після цього починали діяти підрозділи, які забезпечують безпеку кібернетичного простору. Безумовно з часом відбувалась локалізація, але наслідки були важкі… Тут зараз, коли починається кібератака, час іде навіть не на години, а на хвилини. Саме цей кіберцентр із його можливостями дозволяє виявляти, саме, як тільки атака почалась, – відразу на моніторі видно навіть напрямок кібератаки, зразу можна визначити, в якому сегменті вона відбувається, у приватному, державному, яка інфраструктура задіяна”, – розповів Турчинов.

Турчинов зазначив, що Центр буде співпрацювати з аналогічними центрами в інших країнах, серед яких, в першу чергу, країни-члени НАТО. Також він додав, що в складі Збройних сил України можуть бути створені кібервійська.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що СБУ відкрила у Києві ситуаційний центр кібербезпеки.

Також раніше активісти “Українського кіберальянсу” опублікували шокуючі дані про реальний стан захисту закритої інформації в державних структурах України.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/original.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/original-150x150.jpgYuliyaАнтипропагандаЗброя УкраїниУкраїнське військоДержавна служба спеціального зв'язку і захисту інформації,Олександр Турчинов,РНБО,Центр реагування на кіберзагрозиНевдовзі власні кібервійська можуть з'явитися і в складі Збройних Сил України. В Україні відкрили координаційний центр реагування на кіберзагрози (Cyber Threat Response Centre), який працюватиме при Державній службі спеціального зв’язку і захисту інформації. Про це сьогодні, 2 лютого, заявив секретар РНБО Олександр Турчинов. За його словами, технологічні можливості новоствореного Кіберценру дозволять...| Київської області та України | Kiev Time