Депутати Верховної Ради готуються блокувати дешевий імпорт на законодавчому рівні.

ПРОЕКТИ нових законів перекреслять демпінговий і субсидований імпорт. Документи внесені на цьому тижні. Якщо їх приймуть, імпортери не зможуть ввозити в Україну авто за меншою ціною, ніж його номінальна вартість. На думку нардепів, це позбавить іноземців можливості «видавлювати» місцевих виробників з внутрішнього ринку.

ПЕРЕЛІК таких товарів в законопроекті досить широкий. Але питання з автомобілями – в пріоритеті. «Іноземні виробники або платять нульові податки у себе на батьківщині, або їхні уряди лобіюють кредитування і субсидування в Україні на державному рівні», – нарікають в Федерації роботодавців автопрому.

DAEWOO Lanos, флагман легкого українського автопрому, був знятий з виробництва в кінці минулого року. Головною причиною власник виробництва Таріел Васадзе назвав якраз відсутність рівних умов конкуренції з виробниками з Європи і Азії.

Джерело: mashyna.com.ua


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/ukravto-min-750x378-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/ukravto-min-750x378-1-150x150.jpgKiev_TimeЕкономікаПолітикаавто,заборона,импортДепутати Верховної Ради готуються блокувати дешевий імпорт на законодавчому рівні. ПРОЕКТИ нових законів перекреслять демпінговий і субсидований імпорт. Документи внесені на цьому тижні. Якщо їх приймуть, імпортери не зможуть ввозити в Україну авто за меншою ціною, ніж його номінальна вартість. На думку нардепів, це позбавить іноземців можливості «видавлювати» місцевих виробників...| Київської області та України | Kiev Time