Минулого тижня в Білій Церкві зник молодий хлопець – Тарасенко Володимир. Поліція та близькі досі продовжують пошуки. Останній раз хлопця бачили біля залізничного вокзалу. 

Про це повідомляє «Моя Київщина» , передає 18 червня bc-like.com

Протягом чотирьох днів близькі розвішували оголошення, але всі вони були зірвані.

«Ми вже не знаємо, що робити, поліція мовчить, мама написала заяву, дитина вже тиждень в розшуку, підключені журналісти з передачі Говорить Україна, результатів немає. Ми троє суток клеїли об’яви, але їх було зірвано. Можливо хтось думає, що дитина загуляла, але з ним такого ніколи не було, гарно навчається, і відповідально ставиться до поручень.», — йдеться у дописі.

Телефон мами юнака 067 – 871 – 67 – 69 – Наталія.

Новини Білої Церкви: У Білій Церкві розшукують зниклого 19-річного юнака (ФОТО)https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/d5f663-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/d5f663-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьСуспільствоБіла Церква,Поліція,розшук,юнакМинулого тижня в Білій Церкві зник молодий хлопець – Тарасенко Володимир. Поліція та близькі досі продовжують пошуки. Останній раз хлопця бачили біля залізничного вокзалу.  Про це повідомляє «Моя Київщина» , передає 18 червня bc-like.com Протягом чотирьох днів близькі розвішували оголошення, але всі вони були зірвані. «Ми вже не знаємо, що робити, поліція мовчить, мама...| Київської області та України | Kiev Time