Сб. Тра 4th, 2024

Міністерство оборони України запустило проєкт рекрутингу до ЗСУ

Міністерство оборони УкраїниМіністерство оборони України

Міністерство оборони України розпочало проект рекрутингу до Збройних сил нашої країни. Кожен охочий зможе обрати певний підрозділ і почати служити на конкретній посаді.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України.

“Міністерство оборони України розпочинає проєкт з рекрутингу до Збройних сил України. Відповідний договір підписали заступниця Міністра оборони Наталія Калмикова та голова організації Lobby X Владислав Грезєв. Рекрутери виконуватимуть роботу в інтересах армії безкоштовно”, – йдеться у повідомленні.

Калмикова сказала, що проєкт дасть змогу особі обрати конкретний підрозділ на певній посаді, де її цивільний досвід буде найбільш корисним.

Найближчим часом у межах проєкту заплановано підписання наступних угод із рекрутинговими компаніями.

Де можна подивитися вакансії до ЗСУ

Грезєв зазначив, що компанія Lobby X має великий досвід у пошуку кадрів для ЗСУ.

“Армії потрібні люди різних професій – від гранатометників і мінометників, до програмістів і кухарів. Співпраця з Міністерством оборони дасть змогу масштабувати ту роботу, яку ми проводили”, – каже він.

Що таке рекрутинг

“Рекрутинг” (від англійського “recruiting”) вказує на процес пошуку, привертання і відбору кандидатів для зайняття вакантних посад у компанії чи організації. Це важлива складова людських ресурсів, яка спрямована на забезпечення компанії кваліфікованим та відповідальним персоналом.

Основні етапи рекрутингу включають:

  1. Аналіз потреб: Розуміння потреб компанії у новому персоналі, визначення ключових властивостей і навичок, які необхідні для успішного виконання робочих обов’язків.
  2. Розробка вакансії: Створення опису посади, включаючи обов’язки, вимоги до кандидатів, умови праці та інші важливі деталі.
  3. Розміщення вакансії: Публікація вакансії на внутрішніх або зовнішніх ресурсах, таких як веб-сайти компанії, інтернет-платформи рекрутингу, соціальні мережі, рекламні борди тощо.
  4. Пошук кандидатів: Активний пошук потенційних кандидатів, включаючи перегляд резюме, співбесіди, тестування та інші методи.
  5. Відбір і співбесіди: Оцінка кандидатів за їхніми навичками, досвідом і властивостями шляхом інтерв’ю та інших етапів відбору.
  6. Прийняття рішення: Вибір найбільш відповідного кандидата для заповнення вакансії.
  7. Інтеграція: Організація процесу інтеграції нового працівника в колектив та ознайомлення його зі структурою та цінностями компанії.

Рекрутинг може бути здійснюваний внутрішніми рекрутерами компанії або зовнішніми агентствами рекрутингу, які спеціалізуються на забезпеченні кадрових потреб клієнтів.



Related Post