За словами місцевих жителів на території стадіону київського заводу «Арсенал» хочуть побудувати парк, але при цьому вирубують здорові багаторічні дерева.

Про це повідомив депутат Київради Олександр Пабат, передає СтройОбзор.                                                                  «За словами жителів, до них спочатку доходила інформація, що стадіон нарешті буде реконструйований і ремонт передбачає повне оновлення з будівництвом трибуни з навісом майже на 2000 глядацьких місць. Потім з’явилися чутки, що на цьому місці хочуть побудувати парк », – йдеться в депутатському зверненні.

За його інформацією, зараз на території стадіону ведуться будівельні роботи, під час яких були зрубані дерева. Депутат також повідомив про стурбованість киян з приводу відсутності інформації про об’єкт будівництва або реконструкції.

Олександр Пабат попросив мера Києва повідомити про наявність дозволів на будівництво на території стадіону, на знищення зелених насаджень та повідомити про цільове призначення ділянки, на якому проводяться роботи.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/09/Arsenal.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/09/Arsenal-150x150.jpgKievTime-HistoryКиївСуспільствоАрсенал,Олександр ПабатЗа словами місцевих жителів на території стадіону київського заводу «Арсенал» хочуть побудувати парк, але при цьому вирубують здорові багаторічні дерева. Про це повідомив депутат Київради Олександр Пабат, передає СтройОбзор.                                           ...| Київської області та України | Kiev Time