Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з родинами Героїв Небесної Сотні та учасниками Революції Гідності. На початку спілкування вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих Героїв.

На зустрічи були присутні голова ГО “Родини Небесної Сотні” Ігор Гурик, Ірина Гурик, Юлія Цепун, Андрій Кульчицький, Наталія Бойків, Зоя Сидорчук та Ініціативна група постраждалих/поранених на Майдані – Павло Сидоренко, Володимир Зінченко, Іван Любарский, Олег Малиш.

Віталій Кличко зазначив, що всі українці повинні працювати над змінами в країні, щоб реалізувати ті прагнення, з якими люди вийшли на Революцію Гідності.

«Шість років тому українці вийшли боротися проти беззаконня і несправедливості. Піднялися, щоб захистити свою гідність. Тоді на площі міст вийшли студенти і бізнесмени, музиканти і вчителі. Люди різних професій та різних національностей. Усі, хто вважає себе українськими патріотами. У цій боротьбі ми втратили Сотню відважних Героїв, а ви – своїх батьків, чоловіків, братів, синів. Я розумію, що цей біль житиме завжди, і ніякими словами його не можна залікувати. Вам сьогодні потрібно, аби пам’ять про ваших рідних жила вічно», – наголосив мер столиці.

Він підкреслив, що міська влада постійно підтримує родини тих, хто віддав своє життя за свободу і європейське майбутнє України. За словами Віталія Кличка, у Києві проживає 29 родин Героїв Небесної Сотні. Місто надає щорічну матеріальну допомогу родинам Героїв Небесної Сотні; щомісячну матеріальну допомогу малолітнім та неповнолітнім дітям Героїв. Так члени сімей загиблих киян – Героїв Небесної Сотні отримують картки киянина, матеріальну допомогу на оплату житлово-комунальних послуг; сприяння в першочерговому влаштуванні дітей Героїв Небесної Сотні до садочків, безкоштовне харчування дітей – учнів 5-11 класів у школах та оздоровлення дітей киян – Героїв Небесної Сотні віком до 18-ти років у супроводі одного з батьків.

«Наприкінці минулого року, попри саботаж окремих депутатів Київради, ухвалене рішення щодо поширення цих пільг та гарантій на постраждалих учасників Революції Гідності у повному обсязі. Також вирішили питання щодо збільшення розміру виплат. Це – один із результатів нашої попередньої зустрічі, – підкреслив Віталій Кличко. – Починаючи з 2016 року ми вирішуємо питання забезпечення власним житлом родин Героїв Небесної Сотні та киян, які постраждали під час Революції Гідності. Також протягом найближчих двох тижнів передадуть ще 2 квартири постраждалим майданівцям. Таким чином ми зможемо повною мірою забезпечити житлом тих, хто перебуває на обліку», – наголосив Віталій Кличко.

Як повідомили kievtime  заступник ГО “Родини Небесної Сотні”  Юлія Цепун та член Ініціативної групи постраждалих/поранених на Майдані Володимир Зінченко: “- мер столиці Віталій Кличко прийняв до уваги всі питання та пропозиції, які були озвучені під час зустрічи, зазначив, що будуть надані відповідні розпорядження та встановив строки їх виконання”.

” 20 лютого у КМДА пройшла зустріч з Мером Києва Віталієм Кличко. На зустрічи були родини Героїв Небесної Сотні та учасники Революції Гідності.
На початку спілкування вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих Героїв.
Мер Кличко прийняв до уваги всі питання та пропозиції, які були озвучені під час зустрічи, зазначив, що будуть надані відповідні розпорядження та встановив строки їх виконання.
З Віталієм Кличко зустрічі відбуваються постійно. Мер завжди запрошує нас для вирішення будь-яких питань або проблем.
Зустріч, як і завжди відбулася у дружній атмосфері і конструктиві. Не одне питання та пропозиції з проблемами на протязі цих років не було проігноровано, та не виконано Мером та його командою.
Дуже добре, що на відміну від посади Президента на посаді Мера є людина, що під час Революції Гідності разом з Майданівцями відстоювала честь та Гідність держави та має проукраїнську позицію.
Дякую, Віталій Кличконаписала заступник ГО “Родини Небесної Сотні” Юлія Цепун на своїй сторінці у соціальній мережі facebook.

“20 лютого у КМДА пройшла зустріч з мером Києва Віталієм Кличко. На зустрічи були родини Героїв Небесної Сотні та учасники Революції Гідності. На зустрічі були підняті гострі та актуальні питання, що стосувалися соціального захисту та не тільки, поранених учасників Революції Гідності та родин загиблих Героїв Небесної Сотні, що проживають у м. Київ.
Питання виконання рішення змін в програму Турбота, питання військово – патріотичного виховання та популяризація спорту серед молоді, питання виконання постанови, щодо монетизації пільг та проблематики її виконання, питання пільгового проїзду та житлових проблем.
Якщо підсумувати, зустріч була конструктивною та результативною. Приємно, коли спілкуючись з головою КМДА відчуваєш розуміння та підтримку.
Окремо, варто відзначити, що цільова программа , щодо захисту поранених учасників Революції Гідності та родин Героїв Небесної Сотні одна з найкращих”  –  зазначив постраждалий учасник Революції Гідності Володимир Зінченко

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з Родинами Героїв Небесної Сотні та постраждалими учасниками Революції Гідності
Зустріч Мера Києва Віталій Кличко з Родинами Героїв Небесної Сотні та постраждалими учасниками Революції Гідності

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/02/Mer-Vitalij-Klychko-Rodyny-Geroyiv-Nebesnoyi-Sotni-Majdan-YUliya-TSepun-Revolyutsiya-Gidnosti.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/02/Mer-Vitalij-Klychko-Rodyny-Geroyiv-Nebesnoyi-Sotni-Majdan-YUliya-TSepun-Revolyutsiya-Gidnosti-150x150.jpgadminВійна з РосієюВладаКиївСуспільствоАндрій Кульчицький,Виталий Кличко,Віталій Кличко,Володимир Зінченко,ГО "Родини Небесної Сотні",Зоя Сидорчук,Іван Любарский,Ігор Гурик,Ініціативна група постраждалих/поранених на Майдані,Ірина Гурик,КМДА,Наталія Бойків,Олег Малиш,Павло Сидоренко,Юлія ЦепунМер Києва Віталій Кличко зустрівся з родинами Героїв Небесної Сотні та учасниками Революції Гідності. На початку спілкування вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих Героїв. На зустрічи були присутні голова ГО 'Родини Небесної Сотні' Ігор Гурик, Ірина Гурик, Юлія Цепун, Андрій Кульчицький, Наталія Бойків, Зоя Сидорчук та Ініціативна група постраждалих/поранених на Майдані...| Київської області та України | Kiev Time