Бойова група К-2 54 ОМБр знищила на Донбасі позиції та бойовиків батальйону “Восток”

Відео знищення проросійських бойовиків та їх укріплень з`явилося на каналі youtube “Бойова група К-2 54 ОМБр”

Ми знаємо, що занадто давно не показували вам результатів нашої роботи, але на те були поважні причини! І от, ми повернулися!

Отже, уявімо себе десь на теренах Донецької області.

Так вийшло, що одна позиція незаконних збройних формувань 1 АК РФ, а саме дуже “відомий” батальйон “Восток”, вела постійні обстріли передових укріплень українських військових.

Вони були впевнені, що їхні обстріли будуть безкарні, але на свою біду (а може й через відсохші мізки від зловживання бояришника) – вони помилялися.

До діла взялися розвідники. Протягом якогось часу були виявлені позиції, кількість горе вояків та їхнє озброєння. І в один із весняних днів, коли ворог почав обстріл наших позицій, полетіла в нього “отвєточка” із не забороненного Мінськими угодами озброєння.

Тож, підсумуємо результат проведеної операції:
– знищені три вогневих позиції,
– жилий бліндаж,
– великокаліберний кулемет,
– та, головне, ліквідовано трьох бойовиків.

Хочемо нагадати, що, за іронією нашого підрозділу, бойова операція відбулася в річницю створення так званого батальйону “Восток”.

Слава Україні! Йдемо до перемоги!” – прокоментовано результат проведеної операції на каналі youtube “Бойова група К-2 54 ОМБр”

 К2 знищила на Донбасі позиції та бойовиків батальйону “Восток”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/05/K2-pryvitaly-bojovykiv-bataljonu-Vostok-z-richnytseyu-znyshhennyam-pozytsij.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/05/K2-pryvitaly-bojovykiv-bataljonu-Vostok-z-richnytseyu-znyshhennyam-pozytsij-150x150.pngadminВійна з РосієюЗброя УкраїниУкраїнське військобатальйон "Восток",Донецька обл.,К-2 54 ОМБрБойова група К-2 54 ОМБр знищила на Донбасі позиції та бойовиків батальйону 'Восток' Відео знищення проросійських бойовиків та їх укріплень з`явилося на каналі youtube 'Бойова група К-2 54 ОМБр' 'Ми знаємо, що занадто давно не показували вам результатів нашої роботи, але на те були поважні причини! І от, ми повернулися! Отже, уявімо...| Київської області та України | Kiev Time