Чт. Тра 23rd, 2024

Як приймати лляну олію, щоб схуднути

Серед всіх сучасних методів схуднення все більше уваги приділяється природним засобам, серед яких особливе місце займає лляна олія. Вона не просто корисна для організму в цілому, цей продукт може значно допомогти тим, хто хоче схуднути.

Лляна олія: що це

Цей продукт отримується шляхом холодного віджиму з насіння льону. У самому насінні міститься багато омега-3 жирних кислот, а також вітамінів, мінералів і альфа-ліноленової кислоти. Все це позитивно впливає на здоров’я людини, а також відіграє важливу роль у схудненні.
Лляна олія знижує рівень цукру в кроі та здатна контролювати апетит. Цей корисний продукт запобігає відкладанню жира та підтримує нервову систему.

Як правильно приймати, щоб схуднути

Лляну олію, з метою схуднення, слід приймати 5 тижнів.

  1. У перший тиждень слід приймати одну чайну ложку вранці натщесерце за півгодини до сніданку. А також дві ложки ввечері – одну за півгодини до вечері, другу – за 30 хвилин до сну.
  2. Другий – четвертий тижні – це вже одна столова ложка за півгодини до першого прийому їжі. Ввечері дві столові ложки – одна за 30 хвилин до вечері, друга – прямо перед сном.
  3. На п’ятому тижні олія приймається також, але в менших дозах.

Повторити вживання льону можна буде не раніше ніж через два місяці.Related Post