За п’ять місяців цього року на українському ринку зареєстровано 958 легкових електромобілів.

Це в 2,8 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року, повідомляє асоціація Укравтопром.

В результаті частка автомобілів з нульовим рівнем викидів на первинному ринку легкових автомобілів становила майже 2%.

У порівнянні з минулим роком, суттєво змінилася вікова структура ринку таких машин. Якщо в 2016 році частка нових машин в первинних реєстраціях електромобілів становила майже 45%, то зараз лише 18%.

Найбільш продаваним електромобілем в Україні залишається модель Nissan Leaf – 816 машин. З цього кількість тільки 124 – нові машини, а решта 692 – з пробігом.

Другим за популярністю в українців електромобілем став Ford Focus Electric. У його заліку 37 машин (3 нових і 34 б / у).

Трійку лідерів замикають відразу два автомобілі: Tesla Model S і BMW i3, які за п’ять місяців отримали по 24 реєстраційних номери. При цьому у BMW значну перевагу в частині нових машин – 16 баварців проти 7 машин Ілона Маска.

Джерело: НВ бізнес

Полировка авто Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Rinok-elektromobiliv-v-Ukrayini-stavit-rekordi.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Rinok-elektromobiliv-v-Ukrayini-stavit-rekordi-150x150.jpgКиївЕкологіяЕкономікаекологія,електромобіль,ринок УкраїниЗа п'ять місяців цього року на українському ринку зареєстровано 958 легкових електромобілів. Це в 2,8 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року, повідомляє асоціація Укравтопром. В результаті частка автомобілів з нульовим рівнем викидів на первинному ринку легкових автомобілів становила майже 2%. У порівнянні з минулим роком, суттєво змінилася вікова структура ринку...| Київської області та України | Kiev Time