Нд. Чер 16th, 2024

Сім доларів для Степанова. Україна закупила вакцину майже вдвічі дорожче Камбоджі: Розслідування Watchdogs

Сім доларів для Степанова. Україна закупила вакцину майже вдвічі дорожче Камбоджі Розслідування WatchdogsСім доларів для Степанова. Україна закупила вакцину майже вдвічі дорожче Камбоджі Розслідування Watchdogs

Провал кампанії з вакцинації – абсолютна заслуга міністра охорони здоров’я. Але як не парадоксально, саме така ганебна історія й дозволяє йому зберігати під собою міністерське крісло.

Про це йдеться у новому розслідуванні Watchdogs.

Україні китайська вакцина, яку ніяк в повному обсязі не доставлять, обійшлася майже вдвічі дорожче, аніж Камбоджі! Це виявили розслідувачі проекту “Вотчдогс”. Як таке стало можливим і що з цього приводу скаже міністр Степанов?

Коронавірус нестримно шириться країною. І зупинити увесь цей ковід-апокаліпсис здатна лише лише вакцинація. Як корупція та некомпетентність влади довели ситуацію до критичної точки? Факти, прізвища та докази цьому у новому випуску проекту “Вотчдогс” представляю вам я Тетяна Мартинюк і наша команда розслідувачів.

У країні чергові антирекорди щодо захворюваності на ковід. Офіційна статистика вже перетнула цифру у понад 20 тисяч інфікованих українців. І вже зараз очевидно, що це не межа. З жорстким локдауном і транспортним колапсом всі вже змирилися. У перспективі тепер – комендантська година.

А все чому? Бо влада запобігала поширенню вірусу лише гучними обіцянками . Пам’ятаєте, які оптимістичні і перспективні плани щодо вакцинації на Банковій почали заявляти ще рік тому. Невже ніхто не очікував, що незабаром настане час збирати каміння!?

Те, що щось пішло не так, головний відповідальний за вакцинацію по країні міністр Степанов обережненько так визнав це ще місяць тому, між іншим обмовившись, що його “не влаштовують цифри”. Але за кожною цифрою – чиєсь життя

За планами МОЗ у нас уже мав би бути третій етап вакцинації, а ми ледве починаємо другий – щеплення літніх людей. Всього в тій дорожній карті – 5 етапів.

Але за цією програмою таким як ми щеплення взагалі не світить у найближчі рік-півтора. Утім хворіти і розповсюджувати вірус весь цей час бажання нема. Ми просто пройшлися кількома поліклініками у Києві, аби розпитати про можливість зробити щеплення, бодай в надії натрапити на залишки вакцини.

– prm.uaRelated Post