Нд. Чер 23rd, 2024

“Київенерго” змусили перерахувати завищені минулорічні платіжки за тепло

В 2017 році “Київенерго” необґрунтовано нарахувало плату за тепло і гарячу воду частині киян.

Цього року до Держпродспоживслужби надійшла 191 скарга від споживачів щодо порушення ПАТ “Київенерго” їхніх інтересів при нарахуванні плати за послуги. В результаті проведених перевірок, повідомляють у відомстві, “Київенерго” зобов’язали перерахувати киянам плату за теплопостачання.

“В одному з випадків “Київенерго” в опалювальному сезоні 2015-2016 року нараховувало плату за опалення за лічильником, а в 2016-2017 році – на підставі середньозважених показників споживання теплової енергії для відповідного населеного пункту”, – йдеться в повідомленні.

У Держпродспоживслужбі пояснили, що це суперечить постанові Кабміну, оскільки, якщо у будинку був лічильник, а нині він зламаний чи відсутній, то плата за опалення нараховується відповідно до середньомісячних показників лічильника за попередній опалювальний період.

“Усього за результатами позапланових перевірок на підставі скарг споживачів на ПАТ “Київенерго”, у 2017 році повернуті необґрунтовано нараховані кошти за послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води у сумі 218 тисяч 115,77 гривні”, – підсумували у Держпродспоживслужбі.Related Post