В Українську гру про корновірус “Кyiv vs Corona” грають вже більше 2 млн користувачів зі всього світу. Лідери: Україна, США, Німеччина, Австралія, і навіть Росія.

Гру створили українські розробники – спільнота “Вільне покоління FreeGen (Free Ganeration)”. Творці гри розраховували на гарний настрій громадян України, що знаходяться вдома під час епідемії коронавірусу і результат перевершив себе.
“Українська гра «Kyiv vs Corona” створена для утримання людей вдома стала популярною не тільки в Україні але і в США, Європі та Австралії і Росії. К1 червня загальна кількість скачаваній досягло 2 млн. Боротьба з вірусом триває і в віріуально ігровому просторі” – розповідають розробники.

Участь у грі може взяти кожен бажаючий. Для цього лише треба перейти за посиланням.

Гра “Кyiv vs Corona” доступна в web за посиланням: https://freegengame.web.app/

та в каналі телеграм за посиланням: https://t.me/freegengamebot.

“Карантин триває, вирішальна битва попереду”, – розробники обіцяють незабаром нові ігрові пригоди і емоції в боротьбі за планету.

Ігровий процес : гравцям потрібно знищувати вірус, та захищати стінку імунітету, щоб перемогти – треба знищити 5 пандемій. Кращі за тиждень отримують подарунки.

Фото ігрового процесу з сайту Kievtime.comhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/06/Kyyiv-proty-Korony-Telegram-kanal-poKlych-72.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/06/Kyyiv-proty-Korony-Telegram-kanal-poKlych-72-150x150.pngadminВідпочинокЗдоров'яКиївПодіїСуспільствоКyiv vs CoronaВ Українську гру про корновірус “Кyiv vs Corona” грають вже більше 2 млн користувачів зі всього світу. Лідери: Україна, США, Німеччина, Австралія, і навіть Росія. Гру створили українські розробники – спільнота “Вільне покоління FreeGen (Free Ganeration)”. Творці гри розраховували на гарний настрій громадян України, що знаходяться вдома під час епідемії...| Київської області та України | Kiev Time