Начальник відділу дошкільної та початкової освіти ДУ «Український інститут розвитку освіти» Ольга Косенчук оприлюднила абсолютно дилетантські рекомендації батькам про те, як пояснювати дошкільнятам про коронавірус і потребу дотримання умов карантину.

Зокрема, на відео, поширеному каналом Онлайн-EdCamp 2020, кандидат педагогічних наук, доцент Ольга Геннадіївна Косенчук радить пояснювати дітям, що носіння маски захищає дитину від COVID-19.

Як відомо, хірургічна маска потрібна лише людям, у яких є симптоми хвороби та які виділяють біологічну рідину (слина, слиз із носа). Одягають її, щоб захистити оточення: якщо хворому треба дійти до магазину, амбулаторії, аптеки чи сімейного лікаря. В інших випадках ця маска неефективна. Також О. Косенчук нічого не каже про те, що маску треба міняти кожні 2-3 години. Людина, а особливо – маленька дитина, в масці частіше торкається обличчя, бо поправляє її. Так є ризик швидше занести вірус через очі, ніс чи рот.

Ольга Косенчук, яка поширює недостовірну інформацію про коронавірус, стала начальницею відділу УІРО 2019 року. Одне з головних завдань інституту – бути впроваджувальною агенцією для реалізації докорінних освітніх реформ, зокрема концепції «Нова українська школа».

Методистом відділу дошкільної та початкової освіти ДУ «Український інститут розвитку освіти» працює рідна сестра Ольги Геннадіївни – Юлія Геннадіївна Косенчук. Сестри приїхали в столицю з Кривого Рогу. Ольга Косенчук з 2008-го до 2013-го року працювала методистом КЗ «Інноваційно-методичний центр» Криворізької міської ради. Була звільнена через невідповідність посаді й порушення фінансової дисципліни, намагалася поновитися через суд, але справу програла.

Її сестра, яка також працює в ДУ «Український інститут розвитку освіти» методистом відділу дошкільної та початкової освіти — Юлія Геннадіївна має негативний бекграунд: 2008-го року вона взяла іпотечний кредит в банку на 14000 доларів США, який до цих пір не повернула. Дельта Банк намагався забрати в неї іпотечну квартиру, але безрезультатно.

Ольга Косенчук та Юлія Косенчук
Ольга Косенчук та Юлія Косенчук

Очевидно, що наявність криворізького минулого не робить з нових чиновників професіоналівhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/07/Olga-Kosenchuk-1024x605.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/07/Olga-Kosenchuk-150x150.pngadminЗдоров'яОльга Косенчук,Юлія КосенчукНачальник відділу дошкільної та початкової освіти ДУ «Український інститут розвитку освіти» Ольга Косенчук оприлюднила абсолютно дилетантські рекомендації батькам про те, як пояснювати дошкільнятам про коронавірус і потребу дотримання умов карантину. Зокрема, на відео, поширеному каналом Онлайн-EdCamp 2020, кандидат педагогічних наук, доцент Ольга Геннадіївна Косенчук радить пояснювати дітям, що носіння маски захищає...| Київської області та України | Kiev Time